Navštívit Futuraprojekt můžete i s piercingem do pupíku

Pravdou je, že nadpis je zavádějící a moc s Futuraprojektem nesouvisí, nicméně je to blog a tady se může tak trochu cokoliv.

O Futura projektu a dalších zajímavostech již bylo něco řečeno v předchozích příspěvcích, a tak je čas se trochu oprostit od historie a úmění a vezmeme to hezky z vostra 🙂 a to sice pohled na piercing do pupíku.

Pokud se koukáte na nějaký ten piercing, není divu. Dle zkušenosti a pohledu většiny mužů, nějaký ten zajímavý piercing snesou. Ba co více, mnohým to přijde opravdu sexy. Máte-li krásné, ploché bříško, které v létě budete vystavovat na obdiv, hezký piercing do pupiku jistě zaujme nejednoho muže. Vzhledem k tomu, že jsou piercingy z nerezové (chirurgické) oceli, nemusíte se s ním bát jít do vody. Nezrezaví.

Víte proč je důležité mít piercing z chirurgické oceli? Piercing je v kontaktu nejen s pokožkou, ale díky vpichu i s vnitřní částí kůže. Je naprosto nezbytné, aby byl kontakt s materiálem, který nezpůsobuje alergie a je velmi neutrální. Nikdo by si do propíchlé pokožky snad nedovolil dát bižuterii, která nezřídka kdy obsahuje kdejaké škodlivé látky jako cadmium aj. Dokonce i piercing do ucha by měl být z kvalitního materiálu. Uvažovat lze pak i o stříbru, avšak spíše pokud uvažujete nad přívěšek srdce.

Hodně oblíbené piercingy jsou s třásněmi, jelikož jsou velmi výrazné a skutečně zajímavé. A co vy ostatní? Máte také svůj piercing? Jaký je Váš nejoblíbenější?

Výsledek obrázku pro piercing do pupíku